NIERUCHOMOŚCI
KREDYTY
INWESTYCJE

PROFESJONALIZM 
SKUTECZNOŚĆ
 


od: do

od: do


od: do

Kredyty
PARTNER OBSŁUGI KREDYTOWEJ
Szukasz Kredytu?

Dobrze trafiłeś, właśnie znajdujesz się na stronie doradców kredytowych ADP Invest.
Witryna ta powstała w celu ułatwienia Ci dotarcia do Doradcy Kredytowego w Twojej okolicy (województwo wielkopolskie – Poznań, Luboń oraz okolice).

Jak to możliwe? Bardzo prosto, otóż wystarczy, że poinformujesz nas jaki kredyt Cię interesuje, a odpowiedni doradca Kredytowy bądź instytucja finansowa najbliższa w Twojej okolicy skontaktuję się z Tobą, aby pomóc Ci w realizacji Twoich zamierzeń.

Nie musisz już wychodzić z domu, aby spotkać się z pośrednikiem finansowym, przez co oszczędzasz czas (a często również pieniądze)
10 minut – dosłownie tyle zajmie Ci przesłanie informacji email – resztę zostaw w naszych rękach
Nie musisz znać się w zawiłej ofercie instytucji finansowych – nasz doradca z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę na rynku

Często zdarza się, że wniosek o kredyt przez Ciebie złożony został negatywnie rozpatrzony przez Bank – my działamy inaczej – po to jesteśmy, aby poprowadzić Cię przez drogę na której końcu jest pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku. Według statystyk Banki pozytywnie rozpatrują zaledwie co drugi wniosek o kredyt. Nasza skuteczność sięga często 80%, a nawet 90 % pozytywnie rozpatrzonych wniosków o kredyt / pożyczkę.

Dlaczego tak się dzieję?
To proste – mamy doświadczenie w tym co robimy oraz ułatwiony kontakt z instytucjami finansowymi.

Na czym zarabiamy?
Ważną rzeczą jest fakt, że to nie Ty nam płacisz – płaci nam Bank, za ilość pozytywnie rozpatrzonych wniosków, które przygotujemy. Tak więc za to, że pomożemy Ci uzyskać kredyt nie zapłacisz nam nawet złotówki!

Co to znaczy, że płaci nam Bank?
Znaczy to tyle, że bez względu na to, czy będziesz starał się o kredyt przez nas, czy bezpośrednio w Banku (czy to w Poznaniu, czy innym oddziale w województwie wielkopolskim) – będzie Cie on kosztował dokładnie tyle samo. Co więcej, dzięki nam możesz tylko oszczędzić (w naszym interesie jest dobro Klientów – zadowolony Klient wraca dwa razy i jeszcze znajomym powie o nas dobre słowo). Tak możesz oszczędzić, bo pomożemy Ci wybrać najlepszy kredyt i załatwimy wszystkie kwestie formalne za Ciebie – nie musisz już biegać od okienka do okienka i stać w kolejkach…

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim:
kredyty hipoteczne
pożyczki hipoteczneZadzwoń (tel.61/834 26 03; 503 351 062) z informacją jakim kredytem jesteś zainteresowany, a nasz doradca przeprowadzi Cię przez wszystkie kwestie.

Wyślij email z informacją jakim kredytem jesteś zainteresowany, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.DZIĘKI DORADCOM KREDYTOWYM ADP Invest UZYSKASZ KREDYT O KTÓRY SIĘ UBIEGASZ

Atutami firmy są niezależność oraz bezstronność. USŁUGI CAŁKOWICIE BEZPŁATNE DLA KLIENTA oraz porada kredytowa uwzględniająca faktyczne potrzeby klienta. Doradcy finansowi negocjują indywidualne warunki kredytu dla Klienta. Firma zapewnia indywidualną opiekę jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty środków przez bank. Spotkania z doradcą odbywają się w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie. Dostęp do kredytu jest szybszy dzięki uproszczonym procedurom.
 
Zapraszamy do współpracy !!!


Kontakt

TELEFON
tel. 
   + 48 618 342 603
mob. 
+48 503 351 062
   
E-MAIL
akalinowska@adpinvest.pl 

MESSENGER
m.me/ADPinvest
 
 
Reklama

Copyright © 2010 Multiple.pl